НОВИНИ

Бойовики підтягнули бронетехніку й взялися за зміцнення оборонних позицій – ІО

Також терористи облаштовують лінію оборони у другому ешелоні вздовж траси на Тельманове.

У районі н.п.Роздольне терористи активно обладнують два нових опорних пункти, а під Жовтим підтягують бронетехніку. Про це написав координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

За його словами, також йде створення лінії оборони у другому ешелоні бойовиків вздовж траси на Тельманове (н.п.Василівка, Солнцеве, Роздольне).

«Бойова техніка – 12 БТР і БМП поки на відкритій місцевості (замасковані), а також 5 танків на різних позиціях»,  зауважив він.

«Зафіксовано відведення вглиб Донецька бронегрупи терористів, яка раніше оперувала в районі н.п. Мар'їнка та Красногорівка (4 танки і до 10 одиниць ББМ). Наразі бронетехніка зі складу цієї бронегрупи розосереджена по дворах житлових будинків, критих цехах промислових підприємств, складах та ін»,  сказано в тексті.

Водночас на ділянку між н.п.Раївка і Жовте бойовики підтягують бронетехніку. За останні дві доби перекинута танкова група перекидання здійснювалася в темний час доби, «накатом» (по 4-5 танків).

Дивіться також: Терористи загострили ситуацію на двох напрямках – карта АТО

Зазначається, що перекинута раніше в район н.п.Первомайськ танкова рота бойовиків (7 танків) відведена в сторону Брянки. Під час відведення техніки, за Ірміно (не доїжджаючи до Стаханова) два танки вийшли з ладу через технічні неполадки.

Як повідомлялося, упродовж 3 вересня бандформування п'ять разів порушували перемир’я.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.