НОВИНИ

У Сибіру резервістам масово розіслали повістки до військкоматів

Томичі пов'язують це з напруженою ситуацією між Росією та Україною.

У російському місті Томськ три з половиною тисячі містян отримали «запрошення» прибути до військкомату. Про це інформує місцева агенція новин ТВ2.

Зазначається, що більшість подібну «повістку» отримали вперше – це жінки до 45 років, рядові запасу до 50 років і офіцери запасу до 60 років.

У військкоматі пояснили розіслані з лютого цього року «запрошення» раптовою потребою провести облік військовослужбовців в запасі. Обласний воєнком Юрій Жуков запевнив журналістів, що це цілком звичайна процедура – просто чомусь цього разу дуже масова. Військовий наполягає – це не повістка, а просто «запрошення» прийти у військкомат.

При цьому опитані журналістами резервісти таку заяву заперечують: кажуть, що такі «запрошення» раніше ніколи не отримували. Проведене опитування також виявило, що дивні «не-повістки» отримали не тільки військовослужбовці резерву, але й ті люди, які в армії ніколи не служили.

Читайте також: В окупованому Краснодоні бойовики розіслали шахтарям «повістки»

Журналісти підсумували: «Томичі пов'язують «повістки» з напруженою ситуацією між Росією та Україною. У військкоматі цей зв'язок заперечують, кажуть – облік плановий».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.