НОВИНИ

У Ахметова відреагували на інформацію про зв'язки олігарха з бойовиками Донбасу

Повідомляється, Ахметов 20 травня 2014 року виїхав з Донецька на 3 дні і, на жаль, на сьогоднішній день не може повернутися в своє рідне та найулюбленіше місто.

У Ріната Ахметова відреагувала на інформацію про нібито зв'язки останнього з терористами Донбасу. Про це йдеться у повідомленні прес-служба бізнесмена.

Згідно з повідомленням, прес-служба ніколи не коментувала і не буде коментувати брехливі і провокаційні вкидання в ЗМІ. У той же час, відповідаючи на питання ЗМІ про те, коли останній раз Ахметов був у Донецьку, у прес-службі зазначили, що Ахметов 20 травня 2014 року виїхав з Донецька на 3 дні і, на жаль, на сьогоднішній день не може повернутися в своє рідне та найулюбленіше місто:

"Але, повірте, Рінат Ахметов обов'язково туди повернеться! І це повернення буде відкритим і прозорим", - уточнили в прес-службі.

Раніше, хакери групи Анонімний інтернаціонал опубліковані документи, які, як стверджується, розкривають подробиці службового листування між так званими "прокуратурою" та "Міністерством держбезпеки" ДНР.

У документі йдеться про нібито зустріч в кінці жовтня 2014 року в Донецьку за участю Захарченко і Ахметова. На ній нібито були досягнуті домовленості про призначення на ключові міністерські пости людей олігарха і заміну "депутатів" так званої "Народної ради", а також про передачу вугільної галузі Донбасу "під повний контроль Єнакіївського ОЗУ (Іванющенко-Янукович) в якості відступних".

У довідці також йдеться про досягнуті домовленості щодо надання "повної автономії Донбасу в складі України", а також про ухвалення Верховною Радою "Конституції для Донбасу аналогічної Кримській 1991 року". У документі стверджується, що призначення Олександра Ходаковського "секретарем Радбезу" ДНР також здійснено у рамках цих домовленостей, оскільки він "є повністю підконтрольним Ахметову Р. Л.".

Нагадаємо, раніше СБУ звернулася до Держказначейства з проханням припинити бюджетне фінансування мережі АЗС "Паралель", яка належить олігарху Рінату Ахметову. Ішлося про те, що мережа донецьких АЗС Ахметова обслуговувала терористів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.