НОВИНИ

The Economist: Безвідповідальність українських політиків ставить під загрозу існування держави

«Місцеві вибори, призначені на кінець жовтня, прискорили зростання радикального популізму», - пояснює видання.

Інцидент під стінами Верховної Ради обійшов перші шпальти ЗМІ, однак те, що трапилося всередині, може мати значно важчі наслідки для країни. Про це пише авторитетне британське видання The Economist.

«Голосування щодо конституційних змін розбило вже крихку керівну коаліцію. Три з п'яти партій массово проголосували проти, і Порошенко був змушений покладатися на депутатів від партії Опозиційний блок - наступника Партії регіонів поваленого екс-президента Віктора Януковича регіонів, щоб досягненути простої більшості», - йдеться у статті.

Видання зазначає, що у своєму зверненні до народу Порошенко запевняв, що голосування не віщує кінця коаліції, однак «один молодший партнер по коаліції, популістська Радикальна партія Олега Ляшка вже оголосила про свій вихід».

«Місцеві вибори, призначені на кінець жовтня, прискорили зростання радикального популізму. Виглядає так, наче троє молодших членів коаліції намагаються дистанціюватися від Порошенка і Арсеній Яценюк, прем'єр-міністр,а адже українці стали більш розчаровані діяльністю уряду», - пише The Economist.

« Українські політики рідко діяли відповідально в минулому; зміна альянсів і переходи на протилежний бік є поширеним явищем. Але такі дії під час атаки з боку Росії становлять для української держави екзистенційну загрозу», - резюмує видання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.