НОВИНИ

В Угорщині мігранти лягли на колії, щоб їх пропустили до Західної Європи

Переселенці із Сирії опираються угорській поліції, яка намагається перевезти їх до міграційного табору.

В Угорщині поліція зупинила потяг з мігрантами, що рухався з Будапешта до прикордонного з Австрією міста Шопрон, однак переселенці Сирії заблокували колію, щоб їх пропустили до Західної Європи. Про це 3 серпня повідомили міжнародні ЗМІ.

Як повідомляється, угорська поліція намагається відправити переселенців до міграційного табору, однак вони опираються і вимагають пропустити їх у Західну Європу.

Потяг з мігрантами зупинили в містечку Бічек за годину їзди від Будапешту, де розташований міграційний табір. Мігрантам наказали вийти. Люди відмовились виходити з поїзда, скандуючи англійською «No camp!» тобто «Ні табору!». Ті, хто вийшов сам або їх витягли силоміць, лягали на рейки.

Маршрут мігрантів до Німеччини

Також група мігрантів прорвалась назад у вагони, відштовхнувши поліцію. У вагонах дуже спекотно та немає води.

Нагадаємо, 3 вересня після дводенної перерви в столиці Угорщини Будапешті відновили роботу станції Келеті – одного з найбільших вокзалів країни. Кілька сотень мігрантів, які перебували поблизу, змогли зайти в приміщення вокзалу, однак залізничники через гучномовець оголосили, що всі міжнародні потяги до Західної Європи скасували на невизначений термін.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.