НОВИНИ

Військова прокуратура відзвітувала про притягнення до відповідальності низки генералів СБУ

Ідеться про п'ятьох генерал-майорів СБУ, у Міноборони та ЗСУ було притягнуто одного генерал-майора, двох адміралів і одного контр-адмірала. У службі зовнішньої розвідки, ДСНС і ДПСУ – трьох генерал-майорів.

Військова прокуратура притягнула до кримінальної відповідальності п'ятьох генерал-майорів СБУ, а також низку інших вищих військових. Про це під час брифінгу повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

"За рік роботи військової прокуратури до кримінальної відповідальності притягнуто п'ять генерал-майорів СБУ, Міноборони та ЗСУ – одного генерал-майора, два адмірала і один контр-адмірал. У службі зовнішньої розвідки, ДСНС і ДПСУ – три генерал-майора", – сказав він.

Матіос також розповів про досягнення в роботі військової прокуратури за рік.

"За рік роботи кожен військовий прокурор заробив, скажімо так, і повернув державі понад 1,5 млн грн", – повідомив він.

Читайте також: Військовий прокурор анонсував 15 обвинувальних вироків щодо солдатів з РФ

Крім того, за рік повернуто 9 тис. га незаконно відчуженої землі.

Також, Матіос розповів, що за рік слідчі військової прокуратури розслідували 16 536 кримінальних проваджень (52% всіх виробництв Генеральної прокуратури). За ним прийнято 12 775 процесуальних рішень, до суду направлено близько 2,8 тис. проваджень.

Зокрема, з них 4741 провадження – про залишення місця служби, 6432 провадження – дезертирство, 190 проваджень (щодо 1540 військовослужбовців) – ухилення від проходження військової служби.

Головна військова прокуратура була створена в структурі Генпрокуратури наприкінці серпня 2014 року.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.