НОВИНИ

Нацбанк запросив німця до департаменту управління ризиками

Плату за житло та інші видатки спеціаліста поклали на себе іноземні організації.

Нацбанк України увів до департаменту управління ризиками іноземного експерта Акселя Штефана Сауера (громадянин Німеччини). Про це повідомили в прес-службі регулятора.

За повідомленням, він не перебуватиме на державній службі.

«Аксель Штефан Сауер буде працювати в департаменті управління ризиками НБУ. Він консультуватиме з окремих вузьких питань, перебуваючи на посаді головного спеціаліста», – повідомили в прес-службі.

Сауер приступає до роботи у вересні.

«На жаль, запропонувати йому зарплату, яка б відповідала європейським стандартам, НБУ не може. Тому знімати йому житло та сплачувати основну частину його компенсаційного пакета будуть іноземні організації», – зазначили в регуляторі.

Аксель Штефан Сауер має понад 20 років досвіду роботи у фінансових інститутах, більше 12 з них – у банківському секторі: фінансування банківського ринку та інвестиції, казначейство, блок ризиків, портфельний менеджмент.

У період 1989 - 2001 рр він працював у Credit Suisse і CSFB, DZ Bank (Німеччина), більше року – в корпоративному управлінні в Асоціації державних банків Німеччини (2001-2002 рр).

З 2009 року – сертифікований консультант з антикризового менеджменту при ЄБРР, а з 2009 по 2012 рр – радник голови центробанку Кувейту, з 2012 року – консультант з локального фінансування і ринків капіталу ЄБРР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.