НОВИНИ

Журналіст показав відео із загиблим волонтером Галущенком, який натякнув на "кришувальників" контрабанди в зоні АТО

Андрій Галущенко називає якогось Юрія Юрійовича та "пана генерал-лейтенанта".

В інтернеті опублікували відео останньої розмови із загиблим під Щастям волонтером мобільної групи з контролю за контрабандою в зоні АТО Андрієм Галущенко. Відео опублікував журналіст Олексій Бобровников.

"Це останнє інтерв'ю волонтера Андрія, який займався відстеженням потоків контрабанди в Луганській області. Ми багато знімали його за роботою, але він нічого не коментував, роблячи свою роботу мовчки. Вчора о 6 ранку машину на якій ми їздили знищила ДРГ разом з Андрієм і ще одним людиною. Ми вирішили опублікувати це відео зараз - можливо воно буде комусь корисно ", - написав журналіст.

На відео волонтер розповідає про запуск центру торгівлі для жителів окупованих районів Луганської області. За його словами, торгівлею будуть займатися люди, які вже давно контролюють цей бізнес в регіоні.

"Я думаю, це будуть фірми, наближені до пана Юрія Юрійовича. Хто знає, той зрозуміє, про кого я ... До пана генерал-лейтенанта. Теж, хто знає, той зрозуміє. Це не військове звання, а спеціальне звання. Навіть шановний нами Георгій Борисович навряд чи зможе цьому протистояти, бо вони тут давно сидять і все давно контролюють", - розповів волонтер.

 

Это последнее интервью волонтера Андрея, занимавшегося отслеживанием потоков контрабанды на Луганщине.Мы много снимали его за работой, но он ничего не комментировал, делая свою работу молча. Вчера в 6 утра машину на которой мы ездили уничтожила ДРГ вместе с Андреем и еще одним человеком.Мы решили опубликовать это видео сейчас -- возможно оно будет кому-то полезно. Ну и вообще -- пусть тут пока полежит.

Posted by Aleksei Bobrovnikov on 3 вересня 2015 р.

Нагадаємо, 2 вересня під Щастям була обстріляна мобільна група по боротьбі з контрабандою в зоні АТО. Загинули дві людини, серед яких був Галущенко. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.