НОВИНИ

Росія майже наполовину збільшила транзит газу через Україну

За серпень через ГТС пройшло 6,739 млрд кубометрів газу.

У серпні для європейських споживачів через вітчизняну газотранспортну систему було протранспортовано 6,739 млрд кубометрів блакитного палива, що на 48% більше за показники аналогічного періоду минулого року. Про це йдеться у повідомленні ПАТ "Укртрансгаз".

Як зазначається, всього з січня по серпень поточного року для європейських споживачів через українську ГТС надійшло 42,3 млрд кубометрів природного газу, що лише на 9% менше ніж за вісім місяців минулого року.

Зокрема за перший та другий квартал поточного року було в країни Європи було протранспортовано відповідно 12,8 та 15,9 млрд кубометрів.

"За оперативною інформацією Центрального диспетчерського департаменту оператора вітчизняної газотранспортної системи, станом на сьогоднішній добовий режим транспортування блакитного палива для європейських споживачів становить 189,1 млн кубометрів, що на 37% більше за показники аналогічної дати минулого року", - повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, в липні Газпром подав найбільшу з початку цього року заявку на транзит природного газу через Україну до країн Європи та Молдови. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.