НОВИНИ

Західні ЗМІ оприлюднили шокуючі фото загиблого хлопчика-мігранта

«Ми прийняли рішення опублікувати фотографії, адже серед жвавих слів про «нинішню міграційну кризу» дуже легко забути реальність відчайдушного становища, в якому опиняються багато біженців», - пояснили в редакції британського видання The Independent.

Велику Британію вразили шокуючі фото хлопчика-мігранта з Сирії, який потонув при спробі дістатися берегів Туреччини. В четвер, 3 вересня фото загиблого хлопчика опублікували на обкладинках низки європейських видань.

Британського видання The Independent вийшло з згаданими знімками та підписом «Чиясь дитина» на першій шпальті.

«Ми прийняли рішення опублікувати фотографії, адже серед найчастіше жвавих слів про «нинішню міграційну кризу» дуже легко забути реальність відчайдушного становища, в якому опиняються багато біженців», - пояснили в редакції.

The Independent: "Чиясь дитина"

За попередніми даними, хлопчик, зображений на фото, разом з близько десятьма інших сирійців намагався перетнути Середземне море на шляху до Туреччини. Його тіло винесло на берег поблизу турецького міста Бодрум.

Знімки викликали хвилю обурення у британському суспільстві. За даними  The Independent, тисячі британців підписали петицію до уряду з вимогою запобігти випадкам загибелі мігрантів. Крім того, ЗМІ чекають на коментар прем'єр-міністра Британії Девіда Кемерона, відомого своєю жорсткою риторикою щодо мігрантів. Зокрема, напередодні політик назвав біженців, які намагаються дістатися Європи, "роєм".

The Guardian: "Шокуюча, зла реальність європейської кризи мігрантів"

Daily Mirror: "Нестерпно"

Німецьке видання Bild

Як повідомлялося, раніше у Європі зафіксували новий міграційний рекорд. Крім того, Німеччина заявила про наміри вийти з Шенгенської зони через великий наплив мігрнатів. 

Зустріч міністрів юстиції та внутрішніх справ країн ЄС щодо проблеми мігрантів відбудеться у Брюсселі 14 вересня. Німеччина, Італія і Франція закликали "справедливого розподілу" біженців на всій території ЄС. Німеччина заявила про готовність прийняти 800 тисяч мігрантів цього року – в чотири рази більше, ніж попереднього, однак інші країни не поділяють такої точки зору. Зокрема, Італія і Греція скаржаться, що вони перевантажені кількістю мігрантів, що прибувають до їхніх берегів. Прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон заявив, що, приймаючи «дедалі більше» біженців, ЄС не вирішить проблему міграції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.