НОВИНИ

Порошенко та голова сенатського комітету щодо Збройних сил США обговорили допомогу українській армії

Під час зустрічі наголосили на важливості учамсті американських солдатів у навчанні українців.

Президент Петро Порошенко зустрівся зі співголовою Комітету з питань Збройних сил Сенату США сенатором Джеком Рідом. Про це повідомили у прес-службі президента.

Зокрема, голова держави зазначив вагому роль Конгресу США у наданні дієвої допомоги Україні у питаннях посилення обороноздатності, стабілізації економіки та впровадження реформ.

Сенатор Джек Рід висловив підтримку кроків України, спрямованих на досягнення політичного врегулювання конфлікту на Донбасі, та запевнив, що американська сторона продовжить докладати необхідних зусиль для забезпечення повного виконання Росією Мінських домовленостей.

«Немає альтернативи трансатлантичній єдності та солідарності з Україною, яку зараз демонструють Європейський Союз та Сполучені Штати Америки», – наголосив президент, зазначивши ефективність запровадженого механізму санкцій.

Порошенко також заявив про важливість допомоги США у навчанні українських військових.

«Це допомагає відновити втрачену оборонну спроможність України, з огляду на те, що ми зараз захищаємо не тільки наш суверенітет, територіальну цілісність та незалежність. Це – війна за свободу, демократію та справедливість в інтересах глобальної безпеки», – зазначив президент.

Джек Рід поділився своїми враженнями від відвідання військового полігону, де американські військові діляться досвідом з українськими колегами, та високо оцінив рівень підготовки українських солдат.

Як повідомлялося, Порошенко звинуватив Росію в загибелі нацгвардійців під Радою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.