НОВИНИ

У Будапешті відкрили вокзал для мігрантів, однак потяги до Західної Європи скасували

Впродовж двох днів сотні людей залишалися поблизу зачиненого вокзалу Келеті, деякі з них вступали в сутички з місцевою поліцією.

3 вересня після дводенної перерви в столиці Угорщини Будапешті відновили роботу станції Келеті – одного з найбільших вокзалів країни. Про це повідомили міжнародні ЗМІ.

Як зазначається, кілька сотень мігрантів, які перебували поблизу, змогли зайти в приміщення вокзалу, однак залізничники через гучномовець оголосили, що всі міжнародні потяги до Західної Європи скасували на невизначений термін.

Як повідомляється, зустріч міністрів юстиції та внутрішніх справ країн ЄС щодо проблеми мігрантів відбудеться у Брюсселі 14 вересня. Німеччина, Італія і Франція закликали "справедливого розподілу" біженців на всій території ЄС. Німеччина заявила про готовність прийняти 800 тисяч мігрантів цього року – в чотири рази більше, ніж попереднього, однак інші країни не поділяють такої точки зору. Зокрема, Італія і Греція скаржаться, що вони перевантажені кількістю мігрантів, що прибувають до їхніх берегів.

Прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон заявив, що, приймаючи «дедалі більше» біженців, ЄС не вирішить проблему міграції.

Нагадаємо, 1 вересня у Будапешті закрили вокзал Келеті, щоб стримати мігрантів, які їдуть до Австрії і Німеччини. Близько тисячі біженців залишилися під будівлею вокзалу, періодично у натовпі виникали бійки.

Як повідомлялося, в серпні у Європі зафіксували новий міграційний рекорд. Крім того, Німеччина заявила про наміри вийти з Шенгенської зони через великий наплив мігрнатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.