НОВИНИ

Через пожежу під Києвом усім службам доручили перейти на надзвичайний режим роботи

Міська влада звертається до киян максимально обмежити присутність на відкритому повітрі.

Мер Києва Віталій Кличко дав розпорядження санітарно-епідеміологічній, медичній та службі з надзвичайних ситуацій перейти на надзвичайний режим роботи у зв’язку з тлінням торф’яників на Київщині та пожежу в лісі під Броварами. Про це Віталій Кличко повідомив журналістам перед засіданням Київради.

«Сьогодні зранку Київ прокинувся у густому їдкому тумані. У зв’язку з екологічною ситуацією в столиці, яка склалася внаслідок того, що під Києвом горять торф’яники і ліс, міська влада звертається до киян максимально обмежити присутність на відкритому повітрі. Особливо людям із захворюваннями дихальних шляхів, серцево-судинними захворюваннями», – зазначив Віталій Кличко.

Мер наголосив, що за результатами ранкової наради дав розпорядження усім службам: санітарно-епідеміологічній, із надзвичайних ситуацій, медичній – перейти на надзвичайний режим роботи. Та особливо контролювати ситуацію в місті: і щодо інформування населення про заходи безпеки, і щодо надання необхідної медико-санітарної допомоги усім, хто звертається, і щодо миття київських вулиць.

Як повідомлялося, вночі на 3 вересня дим затягнув райони Києва, рятувальники просять зачинити вікна й не виходити на вулицю. Київська влада вирішила закрити школи. Згодом стало відомо, що причиною пожежі став підпал. крім того, санепідслужба зафіксувала велику кількість шкідливих речовин у повітрі Києва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.