НОВИНИ

У Київраді встановили систему, яка унеможливлює "кнопкодавство"

Згідно з повідомленням, уранці перед початком пленарного засідання, відбудеться презентація нової системи для голосування "Рада-4".

Завтра, 3 вересня, депутати Київради почнуть працювати з оновленою системою для голосування в сесійні залі. Про це повідомили в Київраді.

Згідно з повідомленням, уранці перед початком пленарного засідання, відбудеться презентація нової системи для голосування "Рада-4".

"Зала засідань Київради - перша в Україні пленарна зала, де відтепер користуватимуться сучасною системою для голосування, яка унеможливлює "кнопкодавство", - зазначають у Київраді.

Нова система "Рада-4" представляє собою пульти з планшетною системою. Для участі в голосуванні депутатам буде необхідно одночасно задіяти дві руки. При цьому палець однієї руки повинен натискати на сенсорну кнопку, а палець іншої - на кнопки голосування: "за", "проти" або "утриматися", та тримати ці дві кнопки протягом всього голосування - 10 секунд. Таким чином проголосувати за іншого депутата буде фізично неможливо.

Минулого року Секретаріат Київради уклав угоду з НТТОВ "Рада" на розробку та впровадження системи інформаційного забезпечення депутатів Київської міської ради в залі пленарних засідань "Рада-4 Київ". Вартість угоди становила 12,97 млн грн. Система для голосування у міськраді була пошкоджена під час Революції Гідності.

Нагадаємо, у липні Київська міська рада ухвалила рішення про відновлення районних рад і проведення виборів до них 27 березня 2016 року. Міськрада створила десять районних рад за кількістю районів міста і затвердила кількість депутатів у них: у Голосіївському, Подільському і Шевченківському по 40, в інших – по 50. Районні ради були скасовані у 2010 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.