НОВИНИ

На Донеччині затримали терористку "Оплоту" на прізвисько "Ксена"

У зловмисниці вилучили низку документів, серед яких «припис командира військової частини Міністерства оборони ДНР», датований січнем цього року.

У Донецькій області міліція затримала терористку на прізвисько "Ксена". Про це повідомив начальник ГУ МВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін у Facebook.

«У лавах незаконних збройних формувань новий тренд - «командири» відправляють своїх «бійців» на побивку по місцях їх реєстрації на підконтрольній Україні території. Міліція Донецької області затримала громадянку О., 1978 року народження, на прізвисько «Ксена», мешканку Авдіївки, «працівницю штабу «Оплот» НВФ «ДНР» з 2014 року. Ця «телефоністка» вчора виїхала в Авдіївку для «перевірки свого майна» та була затримана правоохоронцями», - повідомив Аброськін.

Читайте також: ГПУ передала до суду справу "Оплоту"

За його словами, у зловмисниці вилучили низку документів, серед яких «припис командира військової частини Міністерства оборони ДНР», датований січнем цього року.

Зараз затримана дає свідчення.

«Дома – не воюем».В рядах незаконных вооруженных формирований новый тренд – «командиры» отправляют своих «бойцов» на п...

Posted by Vyacheslav Abroskin on 2 вересня 2015 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Краматорську міліція затримала учасника незаконного збройного формування, який видавав себе за українського прикордонника.

Крім того, в Краматорську затримали снайперку терористів.