НОВИНИ

У Маріуполі ліквідували два підпільні цехи з виробництва алкогольного фальсифікату

Під час обшуків вилучено 1,5 тисяч пляшок горілки, 1,2 тисяч літрів спирту та 2 тисячі акцизних марок.

У Маріуполі міліція виявила і ліквідувала два підпільні цехи, де вироблялася горілка. Про це повідомили в прес-службі Головного управління МВС України в Донецькій області.

Згідно з повідомленням, задокументовано діяльність цілої групи, яка займалась виготовленням та збутом фальсифікованої продукції на території Маріуполя. Місячний обсяг підпільного виробництва алкогольних напоїв перевищував 6 тисяч пляшок, грошовий обіг зловмисників сягав 120 тисяч гривень.

1 вересня міліціонери провели обшукові заходи у місцях збуту підпільної горілки за 11 адресами в Маріуполі. Встановлено та затримано трьох учасників групи.

Під час обшуків вилучено 1,5 тисяч пляшок горілки, 1,2 тисяч літрів спирту, 2 тисячі акцизних марок, що не відповідають стандартам, грошові кошти, пристосування для розливу горілки та закупорювання горілчаної кришки, а також комп’ютерну техніку.

Вирішується питання про повідомлення учасникам групи про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 199 Кримінального кодексу України та обрання запобіжних заходів. Санкція згаданої статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.