НОВИНИ

СБУ заблокувала відшкодування ПДВ підприємству, що регулярно поповнює «бюджет ДНР»

Частина відшкодованих податків була б спрямована на фінансування терористів.

Співробітники Служби безпеки України попередили відшкодування 44 мільйонів гривень податку на додану вартість підприємству, що продовжує працювати на території тимчасово окупованій терористичною організацією «ДНР». Про це інформує прес-служба СБУ.

«Користуючись українською перереєстрацією, підприємство подало документи на відшкодування ПДВ. Співробітники спецслужби з’ясували, що його виробничі потужності продовжують працювати у Донецьку. Підприємство регулярно сплачує «податки» до т.зв. «бюджету ДНР». Тож частина відшкодованого ПДВ була б спрямована на фінансування терористів», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що співробітники СБ України зупинили відшкодування коштів донецькій компанії у Державному казначействі України. СБУ також поінформувала Державну фіскальну службу для проведення перевірки законності декларування ПДВ цим підприємством

Нагадаємо, що відповідно до положень Бюджетного кодексу України здійснення витрат державного бюджету відбудеться тільки після повернення тимчасово окупованих терористами територій під контроль української влади.

Нагадаємо, наприкінці липня СБУ попередила відшкодування майже один мільйон гривень податку на додану вартість підприємствам, які розташовані на території тимчасово окупованій терористичною організацією «ДНР».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.