НОВИНИ

Іспанський банк заблокував платіж для Russia Today через санкції проти Кісєльова

Представники банку повідомили, що не можуть здійснити платіж, оскільки кошти можуть бути доступні організації або структурі, пов'язаної з Кісєльовим.

Британське представництво банку BBVA заблокувало переказ на рахунок каналу Russia Today коштів, отриманих від продажу реклами у Великій Британії, обгрунтувавши це тим, що до транзакції може мати непряме відношення генеральний директор "Россия сегодня" Дмітрій Кісєльов, включений до списку санкцій ЄС. Про це повідомили в прес-службі телеканалу.

У листі на адресу компанії Axiom Media, яка займається продажем реклами на телеканалі RT у Великобританії, представники банку повідомили, що не можуть здійснити платіж, оскільки "подібні платежі можуть бути доступні організації або структурі, пов'язаної з Кісєльовим”.

Разом з тим головний редактор RT Маргаріта Сімоньян заявила, що гроші були зароблені каналом легально, а сам Кісєльов є гендиректором МІА "Россия сегодняі" і не має відношення до телеканалу Russia Тoday.

"З таким же успіхом можна блокувати рахунки будь-чого, якщо в назві є слово" Росія "або" сьогодні ", - заявила вона.

Нагадаємо, раніше у Британії закрили рахунки представництва міжнародного інформаційного агентства "Россия сегодня".

Сам Кісєльов відомий своїми українофобськими програмами та брехнею про події в Україні. Обливав брудом київський Майдан, повідомляючи глядачам неправдиву інформацію. Після анексії Криму Євросоюз вніс пропагандиста до списку осіб, які підпадають під санкції.

Тим часом, президент Росії Владімір Путін  нагородив Кісєльова орденом "За заслуги перед Вітчизною" IV ступеню.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.