НОВИНИ

У Чернігові сьогодні оголосили день жалоби за загиблими на Донбасі бійцями

Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Соколов.

У Чернігові сьогодні, 29 серпня, оголосили жалобу за бійцями, що загинули в зоні АТО. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Соколов.

Повідомляється, що жителі міста попрощалися із загиблим у зоні АТО земляком - капітаном Збройних сил В’ячеславом Барановським. Він був призваний 1 вересня 2014 року, служив командиром зенітного взводу в 41-му окремому мотопіхотному батальйоні. Загинув під час обстрілу під Старогнатівкою Донецької області 26 серпня - за кілька днів до демобілізації.

Відспівали Героя в Катерининській церкві обласного центру. Попрощатися з ним прийшли родичі, друзі, бойові побратими, небайдужі земляки. Поховали В’ячеслава з усіма військовими почестями.

Тим часом у райцентрі Городня поховали 20-річного Дмитра Ротозєя. Його тіло рідні шукали майже рік, але знайти його змогли лише за аналізом ДНК. За інформацією місцевих волонтерів, хлопець служив у 1-й окремій гвардійській танковій бригаді, був командиром танка. Брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту. Загинув разом з товаришем під час розвідки - підірвався на російській "розтяжці".

Нагадаємо, за час після оголошення антитерористичної операції на Донбасі загинули понад  2,3 тис. військових Збройних сил.

Тільки за минулу добу в АТО загинуло 2 українських військових, ще 3 поранено.