НОВИНИ

У Міноборони запевнили, що ідентифікували тіла майже всіх загиблих під Іловайськом

Родини загиблих отримують компенсації.

Наразі ідентифіковані тіла майже всіх військових, загиблих в Іловайському котлі в 2014 році. Про це заявив заступник міністра оборони України Петро Мехед під час складання військової присяги на вірність Українському народові курсантами 1 курсу Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

"Майже всі тіла ідентифіковані, і відповідно, якщо це військовослужбовці Збройних сил України, то їх сім'ї отримали компенсацію. Зараз бойові товариші і командири спілкуються з батьками, допомагають сім'ям, діти пішли в перший клас і забезпечені всім необхідним", - заявив він.

Мехед зазначив, що виплата матеріальної допомоги сім'ям загиблих під Іловайськом здійснюється кожним відомством окремо.

Читайте також: Іловайськ. Ексгумація. Підсумки

"Наприклад, в Міноборони є спеціальна комісія, яка розглядає матеріали і після висновків перераховує гроші у військові комісаріати, а військові комісаріати вже ці гроші віддають сім'ям", - повідомив заступник голови Міноборони.

Він також зазначив, що розслідування Іловайської трагедії знаходиться в компетенції Генеральної прокуратури України та по завершенню розслідування висновки будуть повідомлені громадськості.

Рекомендуємо спецтему "Українського тижня": Річниця Іловайської трагедії

Нагадаємо, раніше прокуратура оприлюднила список загиблих у Іловайському котлі бійців. Список складається з 366 імен.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.