НОВИНИ

Україна та Польща підписали угоду про охорону інформації з обмеженим доступом

На підставі угоди буде створена нова юридична база охорони інформації з обмеженим доступом, обмін якою здійснюється між Польщею та Україною, або яка створюється під час співробітництва обох країн.

Уряд Республіки Польща та Кабінет міністрів України підписали угоду про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом. Про це повідомляє прес-центр СБУ, інформуючи, що підписання угоди відбулося у штаб-квартирі Агентства внутрішньої безпеки Польщі.

Угоду за дорученням своїх урядів підписали голова АВБ РП бригадний генерал Даріуш Лучак та голова СБУ генерал-полковник Василь Грицак.

Згідно з повідомленням, на підставі угоди буде створена нова юридична база охорони інформації з обмеженим доступом, обмін якою здійснюється між Польщею та Україною, або яка створюється під час співробітництва обох країн.

Читайте також: Польща запропонувала новий формат переговорів для вирішення конфлікту на Донбасі

Передбачені в угоді положення стосуються органів державної влади, підприємців, які виконують контракти з обмеженим доступом, та фізичних осіб у сфері наданого їм права доступу до інформації з обмеженим доступом і у рамках службових обов'язків, які вони виконують.

«Врегулювання цього питання є важливим не тільки з точки зору безпеки Польщі та України, а й економічного співробітництва, оскільки воно створює юридичну базу для укладення контрактів польськими та українськими підприємцями», - наголосили в СБУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.