НОВИНИ

Яценюк анонсував зміни в керівництві митниці через скарги

Жоден із глав областей не сказав, що задоволений роботою митниці в своєму регіоні.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк анонсує кадрові зміни в керівництві митниці через численні скарги. Про це прем'єр сказав на розширеному засіданні Кабміну за участю глав областей в Києві в середу

"Ми після сьогоднішнього засідання ухвалимо відповідне рішення по керівництву української митниці", - сказав він.

Питання про митницю на засіданні Кабміну підняв губернатор Одеської області Міхеіл Саакашвілі.

За його словами, після того як був анонсований проект будівництва дороги Одеса-Рені за рахунок додаткових надходжень від роботи митниці, керівництвом митниці було прийнято низку рішень, спрямованих на зниження надходжень від роботи митниці в Одеській області. Зокрема, з Одеси була виведена енергетична митниця і на 20% був підвищений план по доходах від роботи митниці.

Саакашвілі вважає, що це було зроблено в ручному режимі і призвело до того, що оформлення вантажів пішло з Одеси в інші регіони.

Міністр фінансів Наталія Яресько сказала, що закон, який дозволить фінансувати будівництво дороги за рахунок збільшених надходжень від роботи митниці в Одеській області ще не діє, а збільшені плани зі збору надходжень отримали всі митниці.

Вона висловила готовність обговорити з Саакашвілі проблеми в Одеській митниці.

Після цього Яценюк звернувся до голів ОДА і попросив підняти руку тих, хто задоволений роботою митниці у своєму регіоні - руку не підняв ніхто.

Як відомо, в липні ДФС призначила нового керівника Одеської митниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.