НОВИНИ

Facebook не переноситиме дані про своїх користувачів у Росію – ЗМІ

Раніше Роскомнадзор вимагав у керівництва соцмережі перенести дані користувачів-росіян до цетрів даних у РФ.

У Росії соцмережу Facebook можуть заблокувати через невиконання закону про зберігання персональних даних росіян. Про це повідомило видання «Ведомости».

Як повідомляється, керівник Роскомнагляду Олександр Жаров провів зустріч з директором з громадської політики Facebook у Скандинавії, Центральній та Східній Європі та Росії Томасом Мірупом Крістенсеном, щоб обговорити проблему виконання російського закону «Про персональні дані».

Згаданий закон вимагає, щоб усі компанії, які працюють з персональними даними росіян, обробляли та зберігали їх у Росії. Роскомнагляд повинен вести реєстр порушників цієї норми. Ресурси, які не будуть виконувати закон, в РФ блокуватимуть.

Наразі жодна зі сторін не повідомила подробиць зустрічі, однак «Ведомости» з посиланням на власні джерела стверджують, що Facebook не збирається переносити дані про користувачів з Росії до російських дата-центрів.

Нагадаємо, раніше в соціальній мережі Facebook стартувала кампанія, під час якої українські користувачі закликали засновника мережі Марка Цукерберга відкрити представництво компанії в Україні, тому що відбувають безпідставні блокування межах правил.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.