НОВИНИ

Окупанти Криму заборонили виїзд з півострова матері українського комбата

Жінку затримали під магазином і примусово відвезли на допит у ФСБ.

Співробітники російської ФСБ в анексованому Криму заборонили виїзд із півострова на материкову частину матері командира батальйону «Крим» Станіслава Краснова. Про це журналістам розповів сам Краснов.

За його словами, мати була затримана на виході з магазину.

«Вона зателефонувала мені і розповіла, що доє невідомих, які представилися співробітниками ФСБ, насильно посадили її в машину. Сказали, щоб вона навіть не думала опиратися. Бо інакше за нею приїде якийсь спецпідрозділ і все одно її доставлять на допит», – говорить комбат.

За словами Краснова, його матір допитували в рамках кримінальної справи, порушеної стосовно нього за ст.282 Кримінального кодексу Росії (збудження ненависті або ворожнечі за ознаками ставлення до соціальної групи, вчинене з використанням ЗМІ).

Він також повідомив, що тиск з боку окупаційних спецслужб сам комбат і його сім'я відчувають вже кілька місяців. У зв'язку з цим погіршилося здоров'я його мами. «Проте забрати її на материкову частину України тепер проблематично – окупаційні спецслужби взяли з неї підписку про невиїзд», – сказав він.

«Фактично, її там тримають в заручниках. Тобто, вона тепер не може переїхати на материкову частину України», – стверджує Краснов.

Комбат просить допомоги у громадськості: «Допомога, яка зараз потрібно – це максимальний розголос. Я б просив журналістів та громадських активістів допомогти, підтримати мене і мою сім'ю », – сказав він.

Як відомо, на початку червня в Криму слідчі Слідчого комітету Росії порушили кримінальну справу стосовно Станіслава Краснова, якого підозрюють в екстремізмі і приналежності до організації «Правий сектор».

Комбата підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.282 КК Росії (збудження ненависті або ворожнечі за ознаками ставлення до соціальної групи, вчинене з використанням засобів масової інформації).

Нагадаємо, у Криму засудили трьох осіб за фото з українським прапором на День Незалежності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.