НОВИНИ

Голова Луганщини розповів подробиці великої операції з вилучення незаконної зброї

За його словами, вилучення схованки зброї у Новоайдарському районі, про яке заявили сьогодні є тільки початком великої спецоперації.

Склад зброї, про знаходження якого повідомили сьогодні 22 серпня було заміновано. Про це розповів голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука на сторінці у мережі Facebook.

«Дещо вже можна розповісти. Дуже мало, але можна. Над операцією працювали хлопці з Головної військової прокуратури (з якими я дружу ще з київських волонтерських часів), офіцери управління "К" СБУ і працівники місцевого управління МНС», - заявив Тука.

За його словами, правоохоронці до останнього боялися, що інформація про операцію дійде до злочинців.

«Ситуація складалася таким чином. СБУшники, спільно з ГВПшникамі «розробили тему» - склад зброї. Джерело вказало місце, попередило про те, що склад заміновано. Як і де? Точно не знає. Постало питання: потрібно забезпечити розмінування, оформлення, оточення, вилучення і подальше зберігання. Пікантність ситуації полягала в тому, що ніхто точно не знав ні способів мінування, ні кількості пасток. Знали лише приблизний обсяг – «Газель». З іншого боку, всі побоювалися «аби не протекло», тому завдання була непросте: забезпечити «втемну» саперів, оточення та евакуацію. Зробили!!! Все зробили!!!» - розповів Тука.

Також голова адміністрації анонсував початок ще більшої операції з вилучення незаконної зброї.

«Це - лише початок досить великий операції з виїмки незаконної зброї і БК. Вчора я не наважувався повідомляти взагалі ніяких деталей. Сьогодні хлопці подзвонили і дозволили дещо розповісти. Для особливо завзятих і цікавих: всьому свій час. Йде подальша робота!» - завершив він.

Як повідомлялося, сьогодні 22 серпня на Луганщині в лісозмузі знайшли незаконну схованку зброї добровольчого батальйону.

Нагадаємо, на Донеччині величезну схованку зброї знайшли у депутата міськради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.