НОВИНИ

Пункт пропуску на лінії розмежування оновили за польським варіантом

КПВВ "Зайцеве" відновить роботу 23 серпня о 06:00.

Контрольний пункт в'їзду та виїзду (КПВВ) автомобілів на лінії розмежування "Зайцеве" відновить роботу вже завтра 23 серпня з 06:00 ранку. Про це повідомили у прес-службі Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

"Зайцеве" розташований у напрямку Артемівська.

«Одним із першочергових питань, яке довелось вирішувати - мінімізувати величезні черги машин на контрольних пунктах пропуску. Транспортні корки  сягали часом 10-кілометрової довжини. В зв’язку з цим мною було ініційоване перенесення КПВВ «Бугас» ближче до селища Новотроїцьке на маріупольському напрямку. Роботи по облаштуванню там незабаром завершаться. Також оновлено КПВВ «Зайцеве» в напрямку міста Артемівська. Тут все готово для того, щоб 23 серпня з 6-ї ранку розпочати пропуск», - повідомив голова області Павло Жебрівський.

За його словами, КПВВ оновили за польським варіантом, що передбачає розширення пропускної смуги.

«На сьогодні КПВВ побудований за польським варіантом: розширено транспортну смугу, створено спеціальні «кишені» для заїзду машин. Встановлено по три контрольно-пропускні кабінки в кожну сторону, щоб кілька автомобілів одночасно могли проходити перевірку та не заважати руху. Пункт обладнаний усіма зручностями, а також обнесений залізобетонними плитами, на яких розвішані банери з написами «Україна любить тебе!», «Україна тебе чекає!». Все оформлено в кольорах українського прапора та з використанням національної символіки: соняшники, пшениця - те, що відображає суть України», - додав Жебрівський.

Очікується, що після введення в експлуатацію, пропускна здатність КПВВ «Зайцеве» покращиться вдвічі-тричі за рахунок збільшення кількості фіскалів і прикордонників, які обслуговуватимуть громадян.

Як повідомлялося, Жебрівський анонсував, що на Донеччині запрацюють три логістичні центри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.