НОВИНИ

Мавроді створив аналог МММ в Африці

За повідомленнями на сайті Мавроді, наразі підрозділи фінансової піраміди діють в Індонезії, Бангладеш, Індії, Малайзії та інших країнах.

Засновник фінансової піраміди МММ Сєргєй Мавроді запустив аналогічний проект в ПАР. Про це повідомили російські ЗМІ з посиланням на сайт піраміди.

Як повідомляється, учасникам проекту обіцяють дохід у розмірі 30% від вкладеної суми на місяць. У зверненні до потенційних учасників, оприлюдненому на сайті піраміди, зазначається, що метою проекту є не гроші, а «боротьба з несправедливою ​​фінансовою системою».

На останньому відеозаписі, опублікованому на сайті, Мавроді стверджує, що в ПАР справи у його проекту йдуть добре.

«Усім все платиться», - підкреслив віні.

Перший запис у фейсбуці південноафриканської піраміди датований січнем 2015 року, проте ЗМІ звернули увагу на діяльність МММ тільки зараз. Зокрема, першу замітку опублікувало видання Moneyweb 17 серпня.

Нагадаємо, піраміда МММ діяла в 1990-і роки. У неї вклали свої гроші мільйони людей, більшість з яких втратила всі свої заощадження. Сєргєй Мавроді за створення піраміди провів в ув'язненні чотири з половиною роки. У 2007 році він вийшов на свободу.

У 2011 році Мавроді запустив нову піраміду, яка отримала назву МММ-2011, а після її краху він оголосив про створення МММ-2012. Як повідомляється на сайті Мавроді, наразі підрозділи МММ діють в Індонезії, Бангладеш, Індії, Малайзії та інших країнах.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.