НОВИНИ

Навальний оприлюднив нові докази оренди Пєсковим найдорожчої в світі яхти

Оренда VIP-яхти Maltese Falcon коштує 385 000 євро на тиждень.

Російський опозиціонер Алєксєй Навальний у своєму блозі надав нові докази того, що прес-секретар президента Росії Дмітрій Пєсков орендував для своєї весільної подорожі найдорожчу в світі яхту - Maltese Falcon за 385 000 євро на тиждень. Раніше сам Пєсков заявляв, що проводить відпустку в готелі на Сицилії і не орендує супердорогу яхту.

Щоб довести, що прес-секретар Путіна подорожує на Maltese Falcon, Навальний навів фото, які в соцмережах опублікувала донька Пєскова Ліза. Фотознімки були зроблені у місцях, які точно відповідають маршруту елітної яхти. Разом з тим зі сторінки в Instagram дочки дружини Пєскова оперативно стерли дані про геолокацію.

Користувачі соцмереж допомогли Навальному з розслідуванням та порівняли останні знімки дочки Пєскова з рекламним відео яхти. На зображеннях видно, що їх зробили в одному і тому ж місці.

Ще одним непрямим доказом того, що на VIP-яхті відпочивала сім'я Пєскова, є фото людей, які відпочивали на сусідній яхті. Його опублікували за кілька годин до того, як розслідування Навального з'явилося в Інтернеті.

Нагадаємо, раніше навколо Пєскова розв'язався скандал через годинник, що коштує чотири його річних зарплати.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.