НОВИНИ

Польща запропонувала новий формат переговорів для вирішення конфлікту на Донбасі

Ідеться про те, щоб у переговорах брали участь найсильніші держави Європи, а також сусіди України, в тому числі Польща.

Президент Польщі Анджей Дуда запропонував президенту України Петру Порошенко новий формат переговорів щодо розв'язання конфлікту на Донбасі. Про це він повідомив в інтерв’ю Польському радіо. 

Дуда наголосив, що під час телефонної розмови з Порошенком він запропонував, аби в мирних переговорах брали участь найсильніші держави Європи, а також сусіди України, в тому числі Польща.

Він зазначив, що слід почати про це розмовляти, однак, попередив, що спочатку він хотів би детально обговорити цю справу під час зустрічі з президентом Порошенком.

За словами Дуди, представники обох сторін готують зустріч, на якій будуть встановлені подробиці розмов глав Польщі та України.

Нагадаємо, напередодні Порошенко і Дуда провели телефонну розмову, під час якої домовилися про підготовку майбутнього українсько-польського саміту.

Раніше у Польщі схвалили зміни до Угоди про малий прикордонний рух з Україною. Зокрема, вирішили продовжити термін перебування на території Польщі для власників дозволів на МПР до 90 днів.

Також повідомлялося, що Польща виділить 28 млн злотих допомоги Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.