НОВИНИ

Джерела розкрили подробиці перемовин Яресько з кредиторами у Сан-Франциско

За словами осіб, знайомих з переговорним процесом, подальші дискусії сторони вестимуть телефоном.

Попри те, що українському уряду не вдалося домовитися із комітетом власників держборгу, сторони продовжать перемовини щодо реструктуризації зовнішнього боргу Києва. Про це 14 серпня повідомили міжнародні ЗМІ з посиланням на власні джерела, знайомі із переговорним процесом.

За словами посадовців, які говорили на умовах анонімності, подальші дискусії сторони домовилися продовжити телефоном, без особистих зустрічей. Зокрема, черговий раунд повинен був відбутися в п'ятницю, 14 серпня.

Крім того, стало відомо, що кредитори готові прийняти так звану “стрижку” за купонами у розмірі від 5% до 10%. Міністр фінансів України Наталія Яресько під час перемовин нібито зробила чимало пропозицій, що включають меншу знижку, ніж затребувані раніше 40%, і більше платежів за відсотками.

Як повідомлялося, міністр фінансів України Наталія Яресько вилетіла до Сан-Франциско на переговори з кредиторами 11 серпня.

13 серпня стало відомо, що під час перемовин 12 серпня уряд України та комітет власників держборгу не дійшли згоди щодо реструктуризації. 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.