НОВИНИ

Президент створив кілька нових районних військово-цивільних адміністрацій на Донбасі

Указом утворені районні військово-цивільні адміністрації (ВЦА) по лінії розмежування в Донецькій ы Луганській областях.

Президент України Петро Порошеко підписав указ про створення районних військово-цивільних адміністрацій (ВЦА) по лінії розмежування в Донецькій області, та чотирьох ВЦА в Луганській області, повідомляє прес-служба голови держави.

«Указом президента України «Про утворення військово-цивільних адміністрацій» утворені районні військово-цивільні адміністрації (ВЦА) по лінії розмежування в Донецькій області: Артемівська, Володарська, Костянтинівська, Тельманівська, Ясинуватська. Також, відповідно до Указу, утворено кілька ВЦА в Луганській області, а саме - в містах Рубіжне, Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля. Указ підготовано з урахуванням звернень голів Донецької та Луганської ОДА», - йдеться в повідомленні.

Як прокоментував перший заступник Глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук, «військово-цивільні адміністрації в кількох районах Донецької та містах Луганської області по лінії розмежування були утворені враховуючи загострення у зоні проведення антитерористичної операції у зв’язку із здійсненням Російською Федерацією збройної агресії проти України, необхідністю уникнення терористичної загрози та для забезпечення безпеки громадян України».

Нагадаємо, попередній указ про створення низки військово-цивільних адміністрацій президент України підписав 7 серпня.

5 березня 2015 року президент підписав указ, яким були утворені Донецька та Луганська обласні військово-цивільні адміністрації. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.