НОВИНИ

У Росії авіатори на тренуваннях метали бомби з надписами «На Берлін!» і «За Сталіна!» – Bild

Навчання проводилися всього за 500 км від столиці ФРН.

Під час зборів, які військово-повітряні сили російського флоту проводили в Калінінградській області на початку серпня, авіатори використовували в тренувальних цілях бомби з надписами «На Берлін!» і «За Сталіна!». Про це 11 серпня пише німецька газета Bild.

Видання нагадало, що навчання проводилися всього в 500 кілометрах від столиці ФРН.

У своїй публікації Bild посилається на інформацію, поширену Центральним військово-морським порталом Flot.com, що опублікував ці фотографії.

Як повідомив Flot.com, в рамках згаданих зборів вперше за двадцять років відпрацьовувалося бомбометання з військово-транспортних літаків Ан-26.

Слогани «На Берлін!» і «За Сталіна!», нагадує Bild, широко використовувалися під час війни Червоної армії проти нацистської Німеччини.

Читайте також: У Росії організують змагання по селфі з Лєніним.

В путінській Росії, пише видання, протягом декількох років триває компанія з прославляння радянських часів і проводяться паралелі між боротьбою з фашизмом у Другій світовій війні і сучасним протистоянням із західним світом на тлі конфлікту в Україні.

Рекомендуэмо до прочитання: Світ проти кремлівської пропаганди: Mythbusters, бойкот RT та «антиколорадські» наклейки

«Написи на бомбах «На Берлін!» і «За Сталіна!» є чимось більшим, ніж просто прояв ностальгії, і демонструють небезпечні тенденції в російському керівництві і армії», – підсумовує Bild.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.