НОВИНИ

У Києві презентували музичний кліп "Бандера" про "ватника" з "калашом"

Кпіп присвячений подіям на Донбасі.

Український співак Сергій Файфура у вівторок представив у Києві кліп на свою нову пісню «Бандера». Пісня присвячена бойовим діям на сході України. Головним героєм кліпу став так званий «ватник». Організатори називають це спробою боротися з російською пропагандою через масову музичну культуру.

«Нам усім зрозуміло, що йде війна. І після поїздок в зону АТО, ми зробили висновок: усі ми зараз воїни, усі бійці. Не будемо відокремлюватися, що хтось там воює, а ми тут собі мирно живемо. Ми всі до того причетні. Але зараз наше завдання у тому, щоб не впадати у зневіру», – розповідає Сергій Файфура.

Кліп зняли на кошти меценатів. Відео доступне до перегляду в інтернеті, на YouTube він зібрав вже понад 400 тисяч переглядів. Організатори нарікають, що попиту з боку українських телеканалів на «патріотичну» музику немає.

Автори кліпу зауважують, що він розрахований на російську та російськомовну аудиторію. Раніше Сергій Файфура вже представив кліп на пісню «Дайте волю Надії», присвячений ув’язненій у Росії Надії Савченко.

Як повідомлялося, Польща й Нідерланди готують російськомовний телеканал для контрпропаганди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.