НОВИНИ

Тимчук констатував, що підготовка українських льотчиків досягла світового рівня

Порівняно з минулим роком, стандарти покращилися у 2-3 рази.

За минулий рік Україна вийшла на показники світових стандартів у підготовці льотчиків. Про це на засіданні "круглого столу" в Укрінформі на тему "Переозброєння українського війська: об'єктивні потреби, амбіції та реалії" заявив народний депутат України,  координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

"Незважаючи на те, що авіація сьогодні в зоні АТО не застосовується, ми фактично протягом минулого року вийшли на показники світових стандартів у підготовці льотчиків, тобто наліт становить уже близько 100 годин, це цілком прийнятна цифра", - сказав Тимчук.

Він додав для порівняння, що до 2014 року наліт навіть в елітних частинах об'єднаних сил швидкого реагування становив близько 30-40 годин, що "нижче будь-якого критикованого рівня".

Водночас Тимчук зауважив, що питання модернізації чи закупівлі нової техніки для Військово-повітряних та Військово-морських сил стоїть "дуже гостро".

За його словами, для реалізації широкомасштабної повноцінної програми переозброєння армії і флоту у найближчі п'ять років держава навряд чи знайде кошти, тому слід шукати інші варіанти задоволення потреби в сучасних озброєннях.

Нардеп поінформував, що на даний момент проект концепції розвитку оборонно-промислового  комплексу України існує "в різних редакціях і різних пропозиціях". Тимчук спрогнозував, що цілком  реалістичний і найбільш прийнятний документ щодо розвитку "оборонки" і задоволення  потреб Збройних Сил буде запропонований у межах РНБО, оскільки там цим питанням займаються висококласні фахівці. Водночас він висловив думку, що подібні документи мають виноситися на широке експертне обговорення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.