НОВИНИ

Серед загиблих при штурмі готелю в Малі був українець

Ще двоє загиблих – росіянин та південноафриканець.

Серед заручників, що загинули під час облоги готелю в Малі, був укранець. Про це повідомив представник малайських військових.

За повідомленням, встановлено особи трьох загиблих заручників – укранець, росіянин та південноафриканець

Про атаку на готель міста Севера стало відомо напередодні ввечері. Повідомлялось, що серед заручників у Малі був і громадянин України, якому потім вдалося втекти від бойовиків. Він розповів, що в будівлі залишались ще троє громадян Південної Африки і один Росії. За деякими даними, серед заручників був і працівник миротворчої місії ООН, чия делегація часто зупиняється в готелі «Byblos», що зазнав атаки.

Унаслідок нападу і подальших перестрілок загинуло більше десяти людей.

Згодом поліція Малі повідомила, що в результаті проведеної спецпризначенцями операції вдалося звільнити всіх заручників.

Четверо працівників ООН (двоє південноафриканців, українець та росіянин) були визволені після штурму, серед них  – українець.

Місто Севаре розташоване географічно в центральній частині Малі. На півночі країни активно діють радикальні ісламісти з кількох угруповань. Час від часу вони влаштовують напади і в інших частинах Малі, зокрема, у столиці Бамако.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.