НОВИНИ

У МЗС розповіли подробиці взяття заручників у Малі

Щонайменше одна людина загинула.

Серед взятих у заручники в готелі у Малі іноземних громадян може бути один громадянин України. Крім того, у заручниках можуть перебувати три громадянина Південної Африки та один громадянин Франції. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

«За повідомленням Посольства України в Алжирській Народній Демократичній Республіці (сумісництво – Республіка Малі) 07 серпня в Республіці Малі в місті Севаре (Sévaré, близько 600 кілометрів від столиці Бамако, регіон Мопті - Mopti) невідомими скоєно збройний напад на готель «Біблос» («Le Byblos»). За попередньою інформацією метою нападників є захоплення заручників з числа громадян іноземних держав, які проживають в цьому готелі», - йдеться у повідомленні.
Також повідомляється, що наразі готель оточений підрозділами збройних сил Малі, які проводять силову операцію із протидії терористам. За наявною інформацією вже загинула одна людина (громадянство невідоме). Станом на цей час жодне угрупування не взяло на себе відповідальність за цей напад. Жодних коментарів від офіційних чинників Бамако не було.

Нагадаємо, в місті Севаре в Малі невідомі напали на готель. Щонайменше одна людина загинула.

Згодом з’явилася інформація про те, що серед заручників у готелі є громадянин України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.