НОВИНИ

У Росії створили золоті IWatch на честь Путіна, Лєніна та Петра І

Годинник "Путін" прикрашений автографом президента.

Російський ювелірний дім Caviar випустив колекцію Apple Watch під назвою Епоха, присвячену президенту Владіміру Путіну, Владіміру Леніну і царю Петру I.

Годинник "Путін" прикрашений іменем і підписом президента "як гаранта стабільності, впевненості та вірності своїми ідеалам" на одній грані. На іншій зображена панорама сучасного центру Москви "як уособлення єдності і могутності країни". На кнопці керування – герб РФ. Патріотичний гаджет доступний у варіаціях з позолоченим або шкіряним ремінцем.

На корпусі "Ленінського" годинника нанесене гравірування із зображенням Кремлівських стін і веж, на одній з граней знаходиться мініатюрне зображення Мавзолею Леніна, що, на думку творців, "є найважливішим символом епохи і віддає дань поваги великому лідеру революції". Кнопка управління прикрашена рукотворним зображенням серпа і молота.

Годинники, що увічнюють царя Петра I, оснастили його розписом голландською мовою і словом "Імператор'". Складний орнамент, нанесений на грань корпусу, повністю повторює візерунок з монаршого трону, що експонується в Імператорському залі в Ермітажі. Кнопка управління увінчана зображенням корони - головного символу влади та престолонаслідування.

Фото: caviar-phone.ru

Вартість патріотичного годинника становить $3100. Іноземні ЗМІ вже охрестили ексклюзивну колекцію "сміховинною".

Раніше Caviar випустила серію iPhone з вигравіруваним портретом президента Росії Владіміра Путіна, а також "православний" iPhone з іконою Трійці.