НОВИНИ

Адміністрація прогнозує залучення $10 млрд. інвестицій на реалізацію нацпроектів до 2014

Адміністрація Президента прогнозує залучення 10 млрд. доларів інвестицій на реалізацію національних проектів до 2014 року

Адміністрація Президента прогнозує залучення 10 млрд. доларів інвестицій на реалізацію національних проектів до 2014 року.

Про це сказала перший заступник голови Адміністрації Президента Ірина Акімова на брифінгу.

«Очікується, що в рамках національних проектів протягом 3 наступних років буде залучено не менш як 10 млрд. доларів», - сказала вона.

Вона нагадала, що основним органом, який займатиметься реалізацією таких проектів, є новостворене Державне агентство з управління національними проектами (Укрнацпроект).

Затверджуватися перелік таких проектів буде на засіданні комітету з економічних реформ.

Акімова повідомила, що є 3 основні напрямки, на які будуть спрямовані національні проекти: розвиток транспортного потенціалу, до якого ввійдуть проекти з підготовки до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року; розвиток і підвищення енергетичної безпеки (проекти будуть пов'язані з диверсифікацією енергоресурів і розвитком альтернативної енергетики); розвиток людського потенціалу (проекти будуть спрямовані на соціальний розвиток, покращення медичного обслуговування).

Як повідомляло агентство, 30 червня Кабінет Міністрів створив Укрнацпроект на базі ліквідовуваного Українського центру сприяння іноземним інвестиціям.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги