НОВИНИ

Президент Австрії ратифікував угоду про асоціацію України з ЄС

На черзі – підпис канцлера і повідомлення в урядовій газеті.

Президент Австрії Хайнц Фішер ратифікував угоду про асоціацію України з Європейським Союзом. Про це повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба у своєму Twitter.

«Незважаючи на відпустку, Президент Австрії підписав ратифікацію угоди про асоціацію. На черзі підпис канцлера і повідомлення в урядовій газеті. Спасибі!» – повідомив посол.

Нагадаємо, 24 липня Верхня палата парламенту Австрії (Федеральна палата) ратифікувала угоду про асоціацію України з Європейським Союзом.

8 липня Угоду ратифікувала нижня палата австрійського парламенту – Національна рада.

Крім Австрії, процес ратифікації угоди вже завершений в Болгарії, Великобританії, Угорщини, Німеччини, Данії, Ірландії, Іспанії, Латвії, Литві, Люксембурзі, Мальті, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Фінляндії, Хорватії, Швеції та Естонії.

Відзначимо, Президент України Петро Порошенко сподівається, що всі країни до кінця року ратифікують угоду про асоціацію між Україною та Європейським союзом.

Також читайте: Річниця підписання Угоди Україна-ЄС: Порошенко перерахував практичні досягнення.

Наразі серед країн-аутсайдерів, які ще не розпочали ратифікацію Угоди про асоціацію, залишаються Греція та Кіпр. Експерти припускають, що ці країни затягують процес навмисно.