НОВИНИ

У ВАСУ пояснили своє рішення про скасування штрафів для "Аерофлоту"

У суді розтлумачили, що касаційна скарга підлягає задоволенню зі скасуванням рішень судів першої і апеляційної інстанції та направленням справи на новий судовий розгляд в суд першої інстанції.

Рішення Вищого адміністративного суду України насправді не скасовує штрафів для ВАТ "Аерофлот-російські авіалінії" за польоти до окупованого Криму, а скасовує рішення судів першої та апеляційної інстанцій з підстав порушення норм процесуального права. Про це повідомили в прес-службі ВАСУ.

"Наголошуємо, що колегія суддів Вищого адміністративного суду України скасувала рішення судів першої та апеляційної інстанцій з підстав порушення норм процесуального права. Юридичних висновків або професійних оцінок щодо скасування в судовому порядку рішення про накладення штрафу за правопорушення у галузі цивільної авіації Вищий адміністративний суд України не надавав", - йдеться у заяві суду.

Також у прес-службі ВАСУ розтлумачили, що касаційна скарга підлягає задоволенню зі скасуванням рішень судів першої і апеляційної інстанції та направленням справи на новий судовий розгляд в суд першої інстанції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Вищий адміністративний суд України скасував рішення попередніх інстанцій про стягнення з російського "Аерофлоту" штрафів за польоти до окупованого Криму.

Як відомо, Державіаслужба України виписала російським авіакомпаніям штрафи на 261,5 млн грн за польоти до анексованого Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.