НОВИНИ

У діяльності Київського метрополітену виявили порушень на 26,4 млн грн

Сума збитків в результаті здійснення неефективних управлінських рішень становила 57,7 млн гривень.

Аудит фінансово-господарської діяльності Київського метрополітену за 2013-2014 роки виявив порушень на 26,4 млн гривень. Про це йдеться в звіті підприємства.

Згідно з повідомленням, сума збитків в результаті здійснення неефективних управлінських рішень становила 57,7 млн гривень. В тому числі, недоліки, які призвели до втрати 44,4 млн гривень і до виникнення ризиків втрат фінансових і матеріальних ресурсів у сумі 13,3 млн гривень.

В ході аудиту було виявлено низку порушень при прийнятті метрополітеном будівельно-монтажних робіт, у тому числі завищення вартості робіт на 2 млн гривень.

Читайте також: Збиток київського метрополітену у 2014 році становить понад півмільярда гривень

У ході дослідження питання закупівлі метрополітеном вагонів у ЗАТ "Вагонмаш" (ВАТ "Метровагонмаш", Росія) за рахунок кредитних коштів, наданих ЄБРР, було встановлено ряд порушень, які призвели до 19,9 млн гривень зайвих витрат і до недоотримання 49,7 млн гривень за ненарахування штрафних санкцій за несвоєчасну поставку вагонів.

Крім того, підприємством, за наявності затверджених 10 штатних одиниць юридичного управління, здійснені видатки в сумі 93,4 тис. гривень на юридичні послуги за договорами, діяльність яких збігається з посадовими обов'язками працівників юридичного управління.

Як повідомлялося, в квітні комунальне підприємство "Київський метрополітен" вибрало аудиторську фірму "ПФК Аудит-фінанси" для надання послуг з проведення аудиту фінансової звітності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.