НОВИНИ

Будівлю Іллічівського порту заблокували силовики

За даними прес-служби, на місці працюють представники податкової міліції з Києва та Одеси, а також прокуратура Києва.

В Одеській області 30 липня близько 9:30 ранку група людей проникла в будівлю управління Іллічівського морського торгового порту (ІМТП). Про це повідомила прес-служба порту.

"На прохання працівників ДП "ІМТП" надати документи, що засвідчують особу, вони відмовили. З розмов прибулих стало ясно, що на місці працюють представники податкової міліції з Києва та Одеси, а також прокуратура Києва. На даний момент поверхи в будівлі перекриті, працівникам порту вхід блокований. Люди змушені перебувати в жарких коридорах без права виходу з будівлі і входу на свої робочі місця ", - йдеться в повідомленні на веб-сайті порту.

Крім того, за інформацією, працівники ЗМІ намагалися з'ясувати, що роблять невідомі люди в будівлі управлінні порту, але в сприянні працівникам ЗМІ було відмовлено.

"Натомість "незнайомці" проявили агресію щодо журналістів і оператора, застосувавши фізичну силу", - зазначає прес-служба.

Як повідомлялося, голова Одеської обладміністрації Міхеіл Саакашвілі 23 липня приїхав до Ільчівскій порт і поінформував про зміну керівництва підприємства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.