НОВИНИ

Мінкульт сформував "білий список" діячів культури з Росії та інших країн

До переліку потрапили 34 особи, однак його обіцяють розширити.

Міністерство культури України почало формування "білого списку" діячів культури, які підтримують Україну в умовах агресії, незважаючи на ризики, пов'язані з цим. Першу редакцію списку оприлюднила прес-служба Мінкульту.

У переліку є імена російських музикантів, акторів, режисерів та інших діячів, які виступили на підтримку України в умовах російської агресії. Зокрема у списку Андрєй Макарєвіч, Лія Ахєджакова, Міхаіл Жванєцкій, Зємфіра та інші.

Водночас у переліку зазначені також західні представники культури. Зокрема актори Арнольд Шварцнеггер, Джордж Клуні, Міла Йововіч, музикант та вокаліст гурту «30 Seconds to Mars» Джаред Лето.

«Високо цінуючи позицію цих небайдужих до України людей, відомих на увесь світ, Міністерство культури розпочинає формування «Білого списку» діячів культури, митців, художників різних країн, які сказали однозначне «так» територіально цілісній, суверенній  та демократичній Україні, і відповіли «ні» агресії, окупації та анексії. Створення «Білого списку» – знак подяки та поваги до тих громадян іноземних держав, які не побоялися стати на сторону правди, справедливості та простого людського сумління», – йдеться у повідомленні прес-служби Мінкульту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.