НОВИНИ

Українця, якого розшукував Інтерпол за вбивство у Франції, піймали у Тюмені

У Тюмені (Росія) арештували громадянина України Івана Долинского, який розшукується правоохоронними органами Франції за подвійне вбивство і крадіжку в Парижі

21 липня у Тюмені (Росія), на підставі постанови прокурора Ленінського округу міста, арештовано 39-річного громадянина України Івана Долинского, який розшукується правоохоронними органами Франції за подвійне вбивство і крадіжку в Парижі.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури міста Тюмень .

Згідно з текстом повідомлення, 1999 року Долинский нелегально прибув у Париж, щоб поступити на військову службу в іноземний легіон. Здійснити свої наміри йому не вдалося. То му він залишився у Парижі і неофіційно ремонтував парижанам квартири.

У лютому 2001 року Долинский зі своїм приятелем убив двох громадян (француза і поляка), а також здійснив крадіжку чужого майна, після чого втік з Франції.

2001 року Долинский приїхав до Тюмені, де перебивався випадковими заробітками.

27 березня 2007 року Національне бюро Інтерполу Французької Республіки оголосило Долинский в розшук.

17 липня нинішнього року працівники дорожньо-патрульної служби Тюмені під час патрулювання випадково зупинили Долинского для перевірки документів і з'ясували, що він перебуває у міжнародному розшуку. Іноземець був затриманий.

Нині прокуратура Ленінського округу Тюмені здійснює екстрадиційну перевірку для вирішення питання про можливість видачі Долинского правоохоронним органам Франції.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги