НОВИНИ

Власник зруйнованого паркану на пляжі в Одесі відповів на дії Саакашвілі

Василь Хмельницький написав лист на адресу голови Одеської ОДА.

Підприємець Василь Хмельницький, який встановив паркан на пляжі в Одесі, пізніше зруйнований головою місцевої ОДА Міхеїлом Саакашвілі, заявив про законність цього будівництва. Про це він повідомив у «Відкритомій відповіді голові Одеської ОДА Міхеїлу Саакашвілі щодо інциденту з пляжем пансіонату «Зелений берег», яку розповсюдила прес-служба підприємця.

У відповіді Хмельницький зазначив, доступ до пляжу нібито був закритий ще з 1960-х років.

«Недобудований пансіонат «Зелений берег» (Одеса) перебуває у приватній власності і розташований на законно орендованій ділянці землі відповідно до договору з Одеською міською радою. Доступ до цього пляжу був закритий ще у радянські часи (орієнтовно з 1960-х років), тобто задовго до придбання майна та підписання договору оренди землі новими власниками», – йдеться у тексті.

За його словами, 20 липня 2015 року представник міської влади зробив припис впродовж десяти днів надати дозвільну документацію або прибрати паркан.

«Однак одразу ж після цього огорожу знесли – без будь-якого судового рішення, без представників виконавчої служби та навіть не чекаючи 30 липня, як встановлено міською радою . Вочевидь, знадобилася телевізійна картинка. Хочу підкреслити, що цей прецедент шкодить бізнес-клімату та інвестиційній привабливості країни», – додав Хмельницький.

Далі у листі він порівняв дії влади з діями більшовиків і звинуватив голову області у популізмі.

«(Знесення паркану – Ред.) нагадує сумні епізоди майже сторічної давнини, коли панувало гасло «все відібрати і поділити». Громадянам, які радіють проявам «вільної» від закону  демократії, хочу нагадати загально відомі історичні уроки. Сьогодні представник влади під гаслами соціальної справедливості заїжджає на бульдозері до готелю бізнесмена, завтра – до ресторану чи перукарні, а післязавтра чекайте його у себе в хаті. Це питання тільки часу», – йдеться у тексті.

«Популізм та погрози – це шлях в нікуди. Перефразуючи вислів відомого вченого та філософа, справжня битва сьогодні відбувається не між Сходом чи Заходом та не між капіталізмом чи комунізмом. Справжній бій розгортається між реальними справами та популізмом. І останній завжди призводить до бідності. Давайте не повторювати помилки минулого, а разом будувати цивілізовану і сильну Україну!», – наголосив Хмельницький.

Як повідомлялося, 22 липня за участі Саакашвілі на пляжі біля пансіонату «Зелений берег» в Одесі знесли бетонний паркан, який закривав доступ до пляжу для громадян, проте вже 24 липня на території почали зводити нову огорожу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.