НОВИНИ

Президент ветував закон про зміну оформлення субсидій

Порядок надання пільг на оплату компослуг залишиться незмінним для всіх громадян.

Президент Петро Порошенко наклав вето на ухвалений Верховною Радою закон «Про внесення змін до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (щодо нарахування субсидій пенсіонерам та інвалідам)». Про це повідомив міністр соціальної політики Павло Розенко на сторінці у мережі Twitter.

«Президент України захистив права пенсіонерів та інвалідів на отримання субсидій і ветував закон 2676», – написав Розенко.

Читайте також: Нові комунальні тарифи: газ, електрика та тепло подорожчали. Вода на черзі.

Законопроект №2676 передбачав зміну порядку надання субсидій самотнім пенсіонерам і непрацюючим інвалідам. Зокрема, передбачалося зобов’язати соціальні служби автоматично надавати субсидію вказаним категоріям громадян на підставі відомостей з Пенсійного фонду і без їхнього особистого  звернення.

Законопроект викликав критику Розенка, який заявив, що Рада своїм рішенням фактично позбавила вказані категорії громадян права на субсидію, оскільки надати її без звернення – неможливо.

Нагадаємо, на субсидії для оплати комунальних послуг цьогоріч виділили 24,5 млрд грн. Передбачається, що цих коштів вистачить на 15 млн громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.