НОВИНИ

Львівська тютюнова фабрика відхрестилася від звинувачень у контрабанді цигарок

Львів`яни «відхрещуються» від будь-яких схем контрабандних поставок сигарет.

Підприємство «Львівська тютюнова фабрика» виступило з офіційною заявою, в якій заперечує свою причетність до контрабанди цигарок. Відповідне звинувачення львів`янам висунув на днях новий очільник Закарпаття Геннадій Москаль.

«З огляду на те, що «Львівська тютюнова фабрика» опинилася в епіцентрі суспільної уваги у зв'язку з подіями, які мали місце на території Закарпатської області, вважаємо своїм обов'язком повідомити громадськість про наступне: упродовж усіх років нашої діяльності фабрика, у взаємодії з силовими структурами України, веде системну роботу щодо виявлення контрафактної тютюнової продукції та усіляко сприяє у боротьбі з нелегальним виробництвом сигарет», - йдеться у заяві.

«До прикладу, моніторинг тютюнового ринку, який ретельно здійснюється нашими спеціалістами, дозволив  правоохоронним органам викрити та припинити  діяльність підпільної фабрики  з виготовлення тютюнових виробів на території Сумської області. Свій товар вона маскувала під львівську марку. Разом із тим, масове виготовлення фальсифікованих тютюнових виробів із використанням марок сигарет та логотипів нашого підприємства має місце і за межами України. Одним із таких фактів стало гучне викриття іноземного підприємства, яке фігурувало у  розслідуванні ГУ ДФС  Волинської області за спробу незаконного вивезення через митний пост Ягодин понад 10 млн. штук сигарет марки «JIN LING». Вказаний товар транзитом через територію України прямував до країн Євросоюзу»,- повідомляє підприємство.

Суттєво, що цю партію було виготовлено на одному з підприємств Молдови, однак пачки іноземні виробники протиправно візуалізували маркуванням львівського підприємства. Таку популярність серед фальсифікаторів фабрика пояснює високою якістю своїх виробів їх популярністю у споживачів.

Львів`яни «відхрещуються»  від будь-яких схем контрабандних поставок сигарет на територію Євросоюзу і зазначають, що неодноразово зверталися до правоохоронних органів із проханням вжити відповідних заходів щодо виявлення недобросовісних виробників, оскільки фальсифікатори не тільки підривають ділову репутацію підприємства, а й економіку держави.

На підтвердження своєї законослухняності підприємство зазначає, що воно входить до топ-10 найбільших платників податків Львівщини. Лише за перше півріччя цього року воно сплатило до державного та місцевих бюджетів усіх рівнів податків, зборів та загальнообов`язкових платежів на суму понад 140 млн. грн.

Тут  працевлаштовані близько 200 осіб, які отримують високу заробітну плату.

Нагадаємо, Москаль заявив, що основним постачальником сигарет для контрабанди на Закарпатті є Львівська тютюнова фабрика.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.