НОВИНИ

Roshen виграв суд у російських податківців

Тепер фабриці повинні виплатити понад 70 млн рублів.

Арбітражний суд Липецької області РФ визнав незаконною відмову у відшкодуванні 26 млн руб. ПДВ фабриці Roshen Президента України Петра Порошенка, а також визнав незаконним донарахування понад 35 млн руб. податків. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Арбітражного суду Липецької області РФ.

"Суд виніс рішення про задоволення заявлених вимог і визнав незаконними рішення МІФПС по найбільших платниках податків у Липецькій області, зобов'язавши при цьому податковий орган відшкодувати Товариству з відповідного бюджету податок на додану вартість та усунути інші порушення, допущені податковим органом у відношенні ВАТ ЛКФ "Рошен", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, Roshen оскаржив рішення міжрайонної інспекції Федеральної податкової служби (МІФПС) по найбільших платниках податків у Липецькій області 2 жовтня 2014 р.

Першим з них фабрику зобов'язали доплатити в бюджет за четвертий квартал 2014 р. близько 35,5 млн рублів податку на додану вартість, пені та штрафів. Другим рішенням ФНС відмовила фабриці в застосуванні податкового відрахування ПДВ за той же період і повернення 25,9 млн рублів.

Нагадаємо, у квітні Слідчий комітет РФ наклав арешт на майно Roshen у Липецьку.

У травні стало відомо, що Roshen у Липецьку звільняє працівників через падіння виробництва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.