НОВИНИ

У посадовців Міносвіти при обшуку вилучили $130 тисяч

Також правоохоронці виявили переписку, яка дає підстави підозрювати окремих осіб у корупції.

Під час обшуків в Українському центрі оцінювання якості освіти та за місцем проживання його окремих службових осіб виявлено, крім комп'ютерної техніки, кошти у розмірі $130 тисяч. Про це повідомив заступник Генерального прокурора України Олег Заліско під час брифінгу 22 липня.

«За результатами обшуків, які були проведені в центрі та за місцем проживання його окремих службових осіб виявлено комп’ютерну техніку, з якої проводилось втручання в систему, грошові кошти у розмірі 130 тис дол США, а також переписку, яка дає підстави органу досудового розслідування підозрювати окремих осіб у вчиненні конкретних корупційних кримінальних правопорушень», - повідомив Олег Заліско.

Олег Заліско запевнив, що в найближчі дні буде оголошена підозра конкретним службовим особам і, якщо мова йтиме про керівника або заступника органу, буде прийняте однозначне рішення про звернення в суд про обрання запобіжного заходу – арешт.

Нагадаємо, у вівторок, 21 липня, була проведена спільна спецоперація Генеральної прокуратури України, Служби безпеки та Міністерства внутрішніх справ України в Українському центрі оцінювання якості освіти. 

Генеральною прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактами несанкціонованого втручання та зміни інформації в «Реєстрі осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання» за ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 362, ст. 363, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 364 КК України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні доручено ГСУ МВС України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.