НОВИНИ

Ярош збирався скласти депутатський мандат, але з’їзд проголосував проти – Білозерська

Також звернення проти цього підписали більшість командирів ДУК, які хочуть, щоб він представляв інтереси воюючих підрозділів на офіційному рівні

Під час проведення з’їзду «Правого сектору» лідер партії Дмитро Ярош заявив про своє бажання відмовитися від депутатського мандату. Про це в Facebook заявила журналістка Олена Білозерська.

«Ярош сказав, що він націоналіст, отже, революціонер, але водночас державник. Сказав, що ми маємо якнайскоріше змести цю владу, але за будь-яку ціну зберегти державу. Від збройного повстання проти влади вирішено поки що відмовитись - з міркувань, що у нас поки що немає чіткої, дисциплінованої структури, яка б могла б швидко собою замінити владу і вберегти державу і народ від хаосу, розгулу криміналу тощо», - пише Білозерська.

Вона також додала, що «Правий сектор» ініціює всеукраїнський референдум, на який виносимо питання про недовіру Раді і уряду, введення військового стану, денонсацію  мінських угод, повну блокаду окупованих територій, а також легалізацію і структуризацію добровольчого руху.

«Вирішено, що ПС не йде на місцеві вибори - щоб агітація за референдум не сприймалася суспільством як виборчий піар. І тому, що таким шляхом систему не змінити. Дмитро Ярош всерйоз збирався скласти мандат депутата ВР, але з'їзд проголосував проти. Також звернення проти цього підписали більшість командирів ДУК, які хочуть, щоб він представляв інтереси воюючих підрозділів на офіційному рівні», - зазначила Білозерська.

Щойно у Києві завершився з'їзд ПС, зараз буде віче на Майдані. З'їзд був важкий, приймалися складні, доленосні для ПС, ...

Posted by Олена Білозерська on 21 липня 2015 р.

Нагадаємо, наразі на Майдані Незалежності триває віче «Правого сектору». Перед ним відбувся закритий з’їзд партії.